Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 379

Alex Wilson
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Gisele1 II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Alexsf II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Taylorau II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Daniel1h II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Karlan II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Gabriela II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Nicolea II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Herax II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Audreyc II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 II aukštas, svečių kambarys

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:22 pm

- Beje, kur tavo mama, niekada negirdėjau iš tavęs kalbant apie ją Durmštrange. - pasakė.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:30 pm

-Mano mama mirė,-atsakė Alexas.-Tada man buvo tik penkeri. Mes tada gyvenome Madride. Močiutė be galo džiaugėsi, kad mama ištekėjo iš tėčio, nes Andriana visada buvo nepaklusni duktė ir stengdavosi daryti atvirkščiai, nei liepė senelė, o ši norėjo, kad mama ištekėtų už kilmingo burtininko. Mama tyčia norėjo daryti atvirkščiai, bet sutiko tėtį. Jo mama buvo iš Conlonų šeimos, o tėtis - Wilsonų. Abi šios šeimos yra įtakingos Prancūzijoje. Senelė be galo džiaugėsi, tačiau kai mama žuvo per atsistiktinumą, ji apkaltino tėvą, kad šis jos neapsaugojo, o dar užtaisė vaiką, kuomet ji buvo tik 18. Ta bjaurybė pamiršo visą džiaugsmą dėl tokio žento ir anūko, apie kokius visada svajojo - kilmingus ir įtakingus. Tėvas jos neapsikentė ir mes išsikraustėme čia. Užtat per šeštąjį gimtadienį šventėmė tik mes trys.-pasakojo Alexas.-Nicole manimi rūpinosi nuo pat mažens, ji mylėjo mane, o aš ją. Kartais ji neidavo su draugais, o pasilikdavo su manimi.-nusišypsojo Alexas.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:33 pm

- Oo..Alexai aš labai užjaučiu, - pasakė ir liūdnai pažiūrėjo į jį.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:37 pm

Alexas atsiduso. Tada pažvelgė į Gabrielą ir nusišypsojo.
-Šita istorija toli gražu nesibaigia. Bet aš tau ją pabaigsiu vakare. Planavau tau tai papasakoti, nes noriu kai ko paklausti, tačiau tu nesuprasi pabaigos, jei nežinosi, kaip viskas prasidėjo,-nusišypsojo Alexas. Tada apkabino Gabrielą.
-Nesijaudink, šįkart aš tik draugiškai,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:44 pm

- TAi kitus kart... - pasakė ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:46 pm

-Ką kitus kart?-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:49 pm

- Nieko, - nusijuokė.- Einam aprodysi namus, darosi nuobodoka, - nusijuokė ir paėmė Alexą už rankos,
- Rodyk kelia, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:51 pm

Alexas paėmė Gabrielą už rankos.
-Na, ir ką norėtum pamatyti pirmiausia?-paklausė ir apdovanojo merginą meilia šypsena.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:53 pm

- Rodyk miegamajį, - pasakė ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 2:54 pm

-A, tai tu irgi laikaisi nuomonės, kad apie žmogų galima spręst iš jo kambario?-nusijuokė.-Gerai, varom,-mirktelėjo ir išsivedė Gabrielą į gretimą kambarį.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePir. 07 19, 2010 9:27 am

Alexas atėjo su Gabriela iki jos kambario durų.
-Tai ką, labanakt,-palinkėjo ir pasuko savo kambario link.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePir. 07 19, 2010 4:51 pm

Išėjęs iš savo miegamojo, vaikinas pasuko prie svečių kambario. Tada pasibeldė ir pravėrė duris.
-Gabriela?Nemiegi?-tyliai paklausė.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:29 pm

-Miegu, - skaitydama knygą pasakė ir nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:53 am

Alexas nusijuokė.
-Aaaa...Galiu truputį užeit?-paklausė.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:39 pm

Gabi nusišypsojo.
-Aha... - meilei pasakė, užvertė knygą ir padėjo po pagalve.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:42 pm

-Aš noriu pasišnekėt,-nusišypsojo ir uždarė duris. Tada atsisėdo ant lovos ir pažiūrėjo į Gabrielą.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:46 pm

- Na? - paklausė ir susirūpinus pažvelgė į Alexą.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:49 pm

Alexas nusišypsojo.
-Atsimeni, kai vartant nuotraukas sakiau, kad turiu tavęs kai ko paklaust, bet,kad suprastum, turi žinot šiek tiek daugiau apie mane?- pasakęs nusišypsojo ir atsigulė.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:55 pm

-Na, tai klausau, - pasakė.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:55 pm

-Na, tai klausau, - pasakė.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:06 pm

-Tai va, šį tą ir papasakosiu,-nusišypsojo.-Kaip sakiau, mano tėvai susituokė anksti. Mes gyvenome Madride. Kitoje miesto dalyje gyveo ir mano seneliai su teta. Mano tėvai turėjo daugybę draugų, tačiau patys geriausi buvo Rotendemų šeima iš Vokietijos. Kaip ir mano tėvai, jie buvo aurorai.-pasakė Alexas ir truputį patylėjo.-Vienais metais Ispanijoje kilo nemažas Mirties Valgytojų puolimas. Tai buvo gruodžio 12, iki mamos gimtadienio buvo likęs lygiai mėnuo. Žinoma, ten dalyvavo ir mano tėvai. Erikas Rotendemas kovėsi visai prie pat mano tėčio. Staiga jis pamatė, kaip į tėvą vienas mirties valgytojas iš pasalų pasiūntė mirtinus kerus. Kadangi pats kovėsi, ji spėjo tik numušti kerus, kol jie nepataikė į bičiulį. Dėje, kerai skirti tėvui, pataikė mano motinai.-pasakė ir atsiduso.-Tą vakarą mane saugojo Nicole. Jai jau buvo atostogos. Mes ramiai kažką veikėme, kai atsidarė durys ir įėjo tėis. Visas purvinas, kruvinas ir dar su ašaromis akyse. Aš paklausiau: "Tėveli, o kur mamytė?'' Tėvas pasakė: " Mamos nebėra, Alexai...". Nicole iškart paplūdo ašarom ir stipriai mane apkabino. O aš kvailas penkiametis dar paklausiau: " O kur ji išvažiavo? Kada pareis?" Kaip matai, mamytė dar neparėjo,-pasakė vaikinas ir pasižiūrėjo į Gabrielą.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:21 pm

Gabi išklausė Alexo.
- Žinai, mūsų vaikystė šiek tiek panaši, tavo tėvai aurorai, mano tik mama, ir abi žuvo nuo...- patylėjo, ir pažiūrėjo į Alexą šiek tiek piktu ir liūdnu žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:31 pm

Alexas pažiūrėjo į merginą.
-Užjaučiu tave,-liūdnai pažvelgė-Tikiuos nenuliūdinau tavęs. Tačiau, leisk man pabaigti, gerai?-paklausė ir paglostė merginos skruostą.
-Kaip sakiau, tėvas susipyko su senele ir išvyko į Rusiją. Tada užrišo su auroro darbu ir tapo pagrindiniu magijos ministro pavaduotoju. Dar ir dabar ten dirba. Su buvusiais draugais nutraukė bet kokius ryšius baisiauiai nekęsdamas Eriko. Nicole pas mus atvykdavo, bet nbesimatydavome taip dažnai kaip seniau. Kai man suėjo 11, pradėjau lankyti Hogvartsą. Tėti norėjo, kad eičiau į Durmštrangą, bet sėdėdamas ministerijoj, nenorėjo skandalų su senele. Nicole buvo ką tik baigusi mokyklą ir studijavo. Labai dažnai pas ją ateidavau. Dabar ji gyveno Londone, mat baisiauiai susipyko su mama. Ji taip pat nekentė Rotendemų šeimos kaip ir mano tėvas, o jų dukra užmezgė romaną su Tomu Rotendemu, jauneniuoju Eriko broliu,-nusijuokė Alexas,-Vieną dieną pas ją nuvykau. Pasirodo Tomas atsivežė dukterėčią, Eriko dukrą. Mergaitę pažinojau, ji buvo ne tik iš Klastūnyno kaip ir aš, bet ir iš to paties kurso. Ji man patiko, greitai tapom draugais.-nusišypsojo.-Bet užtat kaip įsiuto tėvas! Jis pasipktino mano tetule, o man uždraudė bendrauti su mergaite. Kai pasakiau Nicolei, ji neišlaikė. Tuoj pat nusidangino Rusijon ir išklojo tėvui vvisą tiesą, kurią jis ir pats žinojo, tačiau nepripažino. Nicole jį išvadino mažvaikiu, savanaudžiu ir dar aklu,-nusijuokė.-Tėvas uždraudė bendrauti man su teta, o ir jie patys vieną kitą beveik prakeikė. Bet vis dėl to, tėtukas leido bendrauti su Alisa.Taip taip, Alisa,-nusišypsojo vaikinas.
Atgal į viršų Go down
Gabriela Wilson
Neleistino magijos vartojimo departamento vadovė.
Gabriela Wilson


Priflūdinau : 2710
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : ąžuolo su 3g. vienaragio rago milteliais.
Prisijungiau : 2010-06-20

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:40 pm

Gabriela nusišypsojo.
- Tikriausiai nuo čia prasideda jūsų meilė. - pasakė ir nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:06 am

Alexas pažiūrėjo į Gabrielą.
-Gal.-ramiai pasakė.- Su ja esam pridirbę nemažai nesąmonių,-nusijuokė.-Žinai, man Hera siūlė tapti vilkolakiu. Aš nesutikau, vistiek nieko neišeitų, kam be reikalo skelbtis?-truputį patylėjo.-Ketvirtame kurse, per žiemos atostogas, savaitgaliui atvažiavau pas Alisą. Jų namuose yra seifas - ten jos tėvas uždaręs tą lazdele, su kuria kerus nukreipė į mano mamą. Jis nebenorėjo ja naudotis, tačiau sunaikinti irgi nenorėjo. Todėl užkėrėjo tą seifą taip, kad niekas neprieitų. Alisa sužinojusi, kas jame yra, bandė jį sunaikiti. Aišku, nieko nesigavo. Tada iš kažkur sužinojo, kad galima užkerėti kokį daiktą taip, kad jis turėtų didelę galią. Ji tikėjosi, kad taip užbūrusi akmenį, sudaužys seifą ir sunaikins lazdelę.-Alexas nusijuokė,-Aš sau gėriau arbatą ir abejingai žiūrėjau kaip ji laksto prie akmens. Aišku, tokie kerai jai buvo per stiprūs, dar kažką ne taip ištarė ir nuo to akmens viskas atsimušė man,-nusijuokė,- Mane nuvežė į ligoninę, magiškų traumų skyrių. Kokia ten trauma, aš buvau visiškai normalus. Daktaras šį tą papasakojo ir išleido namo. O pasekmės tokios...-Alexas nutilo ir pasižvalgė po kambarį, kaip galėtų pavaizduoti. Tada pasižiūrėjo į džinsus ir išsivėrė diržą. Lengvai nutraukęs nemažą metalinę sagtį paspaudė ir ši subyrėjo į daugybę gabaliukų.-Už tokius merginos darbelius tėvas vėl norėjo uždrausti su ja bendraut,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





II aukštas, svečių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: II aukštas, svečių kambarys   II aukštas, svečių kambarys - Page 2 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
II aukštas, svečių kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Svečių kambarys
» svečių kambarys.
» II svečių kambarys
» Svečių kambarys
» Svečių kambarys Nr. 1

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: Gyvenvietės :: Žemynai :: Europa :: A. ir G. Wilson, Rusija, Maskva.-
Pereiti į: