Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
Danielio Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
Danielio 379

Alex Wilson
Danielio 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
Danielio Gisele1 Danielio Alexsf Danielio Taylorau Danielio Daniel1h Danielio Karlan Danielio Gabriela Danielio Nicolea Danielio Herax Danielio Audreyc Danielio Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
Danielio 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
Danielio I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
Danielio I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
Danielio I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
Danielio I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
Danielio I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
Danielio I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
Danielio I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
Danielio I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
Danielio I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 Danielio

Go down 
+4
Taylor Garwin
Hera Snape
Luli Lopilato
Daniel Garwin
8 posters
AutoriusPranešimas
Daniel Garwin
Mokytojas/kvidičininkas.
Daniel Garwin


Priflūdinau : 6701
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Skroblo, su slibino kaulo atplaiša.
Prisijungiau : 2011-08-27

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Danielio   Danielio I_icon_minitimeSk. 08 28, 2011 12:15 pm

Danielio Pink-Owl-Plush-Adult-Mascot-Costume-33699-1

Rožinė B))
Atgal į viršų Go down
Luli Lopilato
Šeštokas. (16 m.)
Luli Lopilato


Priflūdinau : 169
Amžius : 31
Gyvenu : Barselona
Koledžas : Blue Sky
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : Šeivamedžio.
Prisijungiau : 2011-07-28

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimePir. 09 26, 2011 3:30 pm

Sveikas,kaip sekasi?
Luli.
Atgal į viršų Go down
Luli Lopilato
Šeštokas. (16 m.)
Luli Lopilato


Priflūdinau : 169
Amžius : 31
Gyvenu : Barselona
Koledžas : Blue Sky
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : Šeivamedžio.
Prisijungiau : 2011-07-28

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 09 27, 2011 6:16 pm

Visai gerai.Gal nori susitikt?
Luli.
Atgal į viršų Go down
Luli Lopilato
Šeštokas. (16 m.)
Luli Lopilato


Priflūdinau : 169
Amžius : 31
Gyvenu : Barselona
Koledžas : Blue Sky
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : Šeivamedžio.
Prisijungiau : 2011-07-28

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeTr. 09 28, 2011 7:08 pm

Gerai,dabar gali?
Luli.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:07 pm

Sveikas zuikeli :**
Susitikim.Kai kas nori tave pamatyt.

Hera(rožinė meilužė)
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:08 pm

((Pz, aš čia ne į temą, bet Danieliau pelėda tai žudikė :DDDDDDDDDDDDDDDD))
Atgal į viršų Go down
Daniel Garwin
Mokytojas/kvidičininkas.
Daniel Garwin


Priflūdinau : 6701
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Skroblo, su slibino kaulo atplaiša.
Prisijungiau : 2011-08-27

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:09 pm

((Dar iš mano Rozalindos pažvenk :DDDDDDD))
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:13 pm

((O jūs panašūs :DDDDD))
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:34 pm

Atvažiuok į Murmanska, laukiu ;**

Hera(rožinė meilužė)

(((Nepamirštam, kad čia rašyta iš Heros ragelio xDDD))
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:43 pm

Žinai kur randasi Stovėjimo aikštelė? jeigu jo, tai mes ten ir nepamiršk piniginės pasiimti

Hera.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 6:06 pm

Vienu žodžiu po valandos atrakcionų parke. :}
Atgal į viršų Go down
Danielle Leroy
Vyriausioji teisėja.
Danielle Leroy


Priflūdinau : 547
Amžius : 33
Gyvenu : Paryžius
Koledžas : DS
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, juodmedžio, su slibino širdimi.
Prisijungiau : 2010-08-17

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 11 10, 2012 8:48 pm

Danieli,

prisipažinsiu: nuo ko pradėti šį laišką - nežinau. Turiu daugybę minčių, kurias trokštu tau iškloti tuojau pat, bet negaliu atsirinkti, kuri pati svarbiausia ir ją sakyti pirma.
Visgi, gal pradėsiu nuo to, kad tu - vienas nuostabiausių vyrų, kuriuos man teko pažinti. Nors ne - tu aplamai vienas nuostabiausių žmonių, kokius aš kada nors sutikau. Galbūt kai kurie tave teisė dėl visų paklydimų ir blogų darbų, kuriuos tu neabejotinai padarei, tačiau aš pažinau tikrąjį tave ir kitiems tegaliu pasakyti, kad gėrio tu vis dėlto turi daug daugiau negu blogio. Tu visada mane supratai, palaikei, praskaidrindavai nuotaiką ir, kai reikėdavo, buvai ta mūro siena, už kurios gali pasislėpti ir nieko nebijoti, nes ji tave tikrai apgins. Kažkada mylėjau tave kaip vyrą; dabar myliu ir visą gyvenimą mylėsiu kaip vyresnįjį brolį ar patį nuostabiausią pasaulyje draugą.
Suprantu, kad tai skaitydamas tu kažką nujauti ir apie ką mąstai. Man pranešus "didžiąją naujieną" jau tada nutarėme, kad bendros ateities mudu neturime. Žinoma, tada aš tikėjausi likti kurį laiką viena ir dar pagyventi ieškodama "to vienintelio", bet, man regis, aš jį jau radau. Aš myliu jį, jis myli mane ir jam nesvarbu, kad aš turėsiu sūnų. Tavo sūnų. Aš žinau, kad vaikui geriausia būti su mama ir, nors tu anąkart tvirtinai kitaip, dabar tau kūdikis būtų našta. Juo labiau, kai žinau, jog pagaliau tu ir Gisele kartu. Pagaliau, Danieli! Džiaugiuosi už tave be galo ir manau, kad dabar tau reikia kurti šeimą su ja, o ne gyventi su praeities šešėliais.
Žinau, kad dabar tikriausiai keiki mane taip, kaip tik išmanai, tačiau aš tau pažadu: Christianas (taip aš pavadinau mūsų sūnų, nes leidai tai padaryti man) visada žinos, kad jo tikrasis tėtis toks gražuolis blondinas, labai geras, tačiau vienas iš tokių tėčių, kurio visi kaimynystės vaikai bijotų kaip velnias kryžiaus. Jeigu tik tu norėsi, sūnų galėsi pamatyti ar net su juo pabūti keletą dienų, tačiau dabar manęs neieškok. Leisk man apsiprasi su nauju gyvenimu, nauja aplinka ir patirtimi, o tada jau lauk rožine suknele pasidabinusios manęs ir mūsų sūnaus prie tavo durų. Na, tik dar kart sakau - jei tik tau to norėsis.
Nuoširdžiausiai linkiu tau laimės ir visa ko geriausio gyvenime. Tikiuosi, kad pagaliau iškovojęs laimę su savo gyvenimo meile, jos nepaleisi. Susikurk nuostabią šeimą, kurios, žinau, giliai širdyje visada troškai ir kartais, kai bus laisvo laiko, trumpam prisimink mane bei Christianą.

Myliu ir visada mylėsiu,
Danielė
Atgal į viršų Go down
Danielle Leroy
Vyriausioji teisėja.
Danielle Leroy


Priflūdinau : 547
Amžius : 33
Gyvenu : Paryžius
Koledžas : DS
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, juodmedžio, su slibino širdimi.
Prisijungiau : 2010-08-17

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimePir. 03 18, 2013 7:12 pm

Brangus Danieli,

ką tik sužinojau, jog tu vėl išvykai į karą. Neklausiu kodėl ir kaip, tik pasiskųsiu, kad neatsisveikinai su manimi ir Christianu. Labai negražu iš tavo pusės!
Kalbant apie Chrisą, jis jau didelis, trijų su pusę mėnesių. Rimtai labai gaila, kad po Kalėdų nebuvai jo sutikęs - pamatytum, kokios gražios mėlynos jo akutės dabar, visiškai kaip tavo! Ir visas jis labai gražus, protingas ir judrus vaikas. Tikiuos, kad kai sugalvosi parsirast, Christianas priims tave kaip tėtuką. Bet nebijok, aš jam apie tave daug daug pasakosiu.
Tai tiek, daug nerašysiu, nes manau, kad nelabai turi laiko laiškams. Linkiu tau geriausios kloties ir sėkmės, tikiu, kad būsi ten didžiausias didvyris. Grįžk gyvas, sveikas ir kareiviškai raumeningas! Ir, jei turėsi progą, raštelk, kaip tau sekasi.

Nuoširdžiausi linkėjimai,
Dani.
Atgal į viršų Go down
Monica Pearl Martinelli
Auroras/ė.
Monica Pearl Martinelli


Priflūdinau : 1549
Amžius : 35
Gyvenu : roma.
Kraujas : grynakraujė.
Lazdelė : pagaminta iš obels medžio, su rubinų smiltelėmis.
Prisijungiau : 2012-07-31

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 03 19, 2013 5:09 pm

Brangusis Danieliau,

jau pora savaičių baigia praeiti, o tu man dar neparašei. O pažadėjai... Todėl rašau tau pirma, tikiuosi, mano pelėda nepasiklys. Taigi, majore Danieliau, turiu tau pranešt, kad Giselė katiną pasiimt atsisakė ir tai sukėlė mano šiokių tokių rūpesčių. Ne, gyvūnėlius aš myliu ir Orgazmas tikrai labai mielas, bet mano katė jo labai bijo ir iš to išgąsčio nuolat sisioja ant kilimo. Bet nieko, tikiuosi, kad greitai apsipras ir pamėgs savo įsūnį. Beje, pridedu tau katuko nuotrauką, kad turėtum ką pasikabinti prie savo kieto gulto.
O dabar, jei rimtai, tai jau spėjau labai tavęs pasiilgti. Kai išvažiavai, visą tą naktį pražliumbiau, bet dabar susitaikiau ir viliuosi, kad tau viskas gerai. Tai kaip tau ten pirmos savaitės? Ką ten veiki? Žurnalistės gražios? O moterų yra? Kadangi Gis dabar atsiskyrė nuo viso pasaulio ir neaišku, kada į jį sugrįš, manau, kad ir tu galėtum vieną kitą kartą pasilinksmint su kokia po figmedžiu. Niekas juk nesužinos.
Aišku, tau dabar nepatiks, bet tikiuosi, kad per tavo tarnavimo laikotarpį nepasitaikys nei viena rimta kova su mirtim. Be to, turiu didžiulį didžiulį prašymą, žinau, kad nesutiksi bet... žinau aš apie tavo slaptus talentus, todėl tkrai nenurimsiu. Bet apie tai pakalbėsim, kai prieisi prie telefono.
Tai tiek šiandien. Atrašyk man ir nepatingėk papasakoti visko su smulkmenomis.

P.S. Pridedu 15 milkos šokoladų ir dėžę savo firminių sausainių. Skanaus!

Myliu,
Moncė

Danielio 57491g7_27
Tavo Orgazmiukas kai pranešiau, jog visus metus turės gyventi be tėtuko.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeKv. 03 21, 2013 7:40 pm

Danieliau,

kaip reikalai? Gultas kareivinėse nekietas? Gerai, nesišaipysiu, nes pats ten tai gyvenime kojos nekelčiau.
Kai tu išvažiavai, kaip tyčia gyvenimas atsigavo - žurnalas nespėja surašyt kas dieną besikeičiančių paskalų. Tu turbūt labai nuliūsi, bet susikaupk blogiausiam. Paaiškėjo, kad Giselė tave paliko, nes laukiasi nuo Kipro Magijos ministro. Na žinai, tą seną nutukusią kiaulę apžėlusiu veidu? Susipažino jo 65-mečio jubiliejuj... Ot tos barakudos moterys, ko tik nepadarys dėl pinigų.
Lyg to dar būtų maža, Danielė buvo išmesta iš ministerijos, o jos sužadėtinis bankrutavo. Bijau, kad tavo vaiko neatiduotų į globos namus, nes jų padėtis labai prasta.
Taip pat sunegalavo ir Katherine. Tą šeštadienį, kai prašiau vaikus pasaugot, bet tu pražuvai, Karla būdama su vaikais, prisigėrė ir ją ištiko koma. Visą parą šaltuose namuose prabuvę vaikai peršalo, ypač blogai jaučiasi Katherine, na, o dėl Karlos, tai gydytojai teigia, kad vilties labai maža.
Gerai, nusispjaunam tris kartus per petį, viskas nėra taip blogai, tiesiog tavo mokiniams nepatinka kerėt ir jie nori pažinties su demonais, todėl prašau sutrumpint savo tarnavimą bent per pusę, nes tokius dalykus papasakot gali tik tu, o aš gaidintis nenoriu.
Kadangi labai tave suerzinau, siunčiu 3 butelius Jack'o, labai nepergyvenk. Viskas iš tikro gerai, vienintelis dalykas dėl ko nemelavau, tai kad Giselė laukiasi... Nu gerai, vėl pamelavau, chillax, bro.

Vakarų fronte nieko naujo,
Tayloras
Atgal į viršų Go down
Monica Pearl Martinelli
Auroras/ė.
Monica Pearl Martinelli


Priflūdinau : 1549
Amžius : 35
Gyvenu : roma.
Kraujas : grynakraujė.
Lazdelė : pagaminta iš obels medžio, su rubinų smiltelėmis.
Prisijungiau : 2012-07-31

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 3:43 pm

Brangusis Danieliau,

nemeluok man tiktai, kad čia nieko nevyksta. Pati aš ten buvau, žinau, kad ten vienodai pavojinga visiems - ar tu kareivis, ar pulkininkas, ar majoras, ar leitenantas... Na, bet iš tikro, karas labai vyriška ir uniformuoti vyrai traukia damas, tad tau ten visai tinka.
Aš jaučiuosi puikiai, tik valgau be proto daug ir jau dabar bijau pagalvot, kokia liksiu po 8 mėnesių. O lyties dar nežinau, be kai tik bus laikas, iškart bėgsiu tikrinis. Norėčiau berniuko... Na, o kad jau klausi apie Charly, tai tikrai taip, vaiką jis turi, gandai teisingi. Tačiau daugiau aš pati nežinau, kol kas.
Kaip jau tau minėjau mūsų trumpame skambutyje, greitai vyks serialo premjera. Visi ruošiasi, puošiasi, o aš niekaip neišsirenku suknelės. Kaip manai, vilktis juodą ar baltą? Juoda puošni, o balta elegantiška ir aptempta - norėčiau pademonstruoti dar nepakitusią figūrą, kol galiu. Nors iš tikro, jei atsiras Alex žmona, tai man nepasimoka vilktis labai puošnią suknelę, nes tuomet tikrai su juo kartu raudonu kilimu nesitempsiu, o renginio planuotojai pakanka užsimest little black dress.
Gerai, dabar, kai praėjo laiko, manau, kad galiu klausti ir šito. Kaip tavo širdies reikalai? Tikiuos, nebeskauda? Klausyk, žinau, kad karas užgrūdina, bet pasistenk negrįšti prie šalto, nejautraus Danieliaus. Kai tavo tarnyba pasibaigs, bent pabandyk susitaikyti su Gisele. Žinau, dabar tau jau kils ranka iškart rašyti: ji turės kitą vyrą, man to nereikia, man gerai ir be jos, tegul ji būna laiminga su kitais, nebūtų norėjus, nebūtų palikus... Bet aš taip nebemanau (nors iš pradžių irgi taip galvojau), o jei ir turėsi, juk atimsi, ne pirmas kartas... Nes ji labai bloga, tu ir žiauriai blogas, bet ji geriausia, ką gali turėti tu, o tu jai - irgi geriausias. Patikėk manim, aš iš šono matau tai, ko nematot jūs.
Pabaigai, prašau ir reikalauju, aprašyt man visas savo žaizdas žaizdeles, net jei tai būtų mėlynė, kurią įsitaisei krisdamas iš lovos. Parašyk man, kada keliesi, ką veiki ryte, dieną, vakare... Kokių buvo pratybų ar kovų, man be galo įdomu, kaip tu ten gyveni ir ką veiki. Kad būtų linsmiau, vėl siunčiau tau 15 Milkos, 2 butelius vyno ir naują Playboy'aus numerį. Tik visada tai ateis kiek vėliau, nes žinai, mano pelėda tiek nepavelka.

Bučiuoju,
Monica
Atgal į viršų Go down
Gisele Night
Ministerijos darbuotojas/a.



Priflūdinau : 7828
Amžius : 32
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Stebuklinga.
Prisijungiau : 2011-09-16

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 04 16, 2013 6:50 pm

Danieli,
namo nakty negrįšiu.

Giselė
Atgal į viršų Go down
Gisele Night
Ministerijos darbuotojas/a.



Priflūdinau : 7828
Amžius : 32
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Stebuklinga.
Prisijungiau : 2011-09-16

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 04 16, 2013 6:56 pm

Ponas Lietuvių Kalbos mokytojau,

prašau man negadinti nuotaikos.. ir dar būk geras kokio sifilio nepasigauk ir patalynę pakeisk..

Giselė.
Atgal į viršų Go down
Gisele Night
Ministerijos darbuotojas/a.



Priflūdinau : 7828
Amžius : 32
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Stebuklinga.
Prisijungiau : 2011-09-16

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 04 16, 2013 7:03 pm

Danieliau,

suprantu, kad tau skaudu, bet elementarių higienos normų reikia laikytis..

Giselė kuri naktyyyyym negrįžta namo.
Atgal į viršų Go down
Gisele Night
Ministerijos darbuotojas/a.



Priflūdinau : 7828
Amžius : 32
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Stebuklinga.
Prisijungiau : 2011-09-16

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 04 16, 2013 7:07 pm

Danieliau.

nežinau kaip pasiseks, nes šitoj terpėj labai daug visokių infekcijų... su sloga, tikrai grįšiu..

Giselė.
Atgal į viršų Go down
Gisele Night
Ministerijos darbuotojas/a.



Priflūdinau : 7828
Amžius : 32
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Stebuklinga.
Prisijungiau : 2011-09-16

Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitimeAntr. 04 16, 2013 7:11 pm

pas Monce ligoninėj ir kiek suprantu ji nori tavęs. dabar.

Giselė, nečiulpianti, Giselė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Danielio Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Danielio   Danielio I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Danielio
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Danielio vaikystės namai
» Dar vienas turtingojo Danielio namas nuošaliau

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: In Durmstrang :: Pelėdų paštas-
Pereiti į: